TERMINARZE STUDENCKIE 2017/2018

kalendarze dla UCZNIA i STUDENTA


OPRAWY EXCLUSIVE


Kalendarze studenckie ITALIA

Kalendarze studenckie Italia to eleganckie terminarze książkowe przeszywane o układzie tygodniowym, które są drukowane na białym papierze. Bloki kalendarza są szyte nićmi. Klient ma do dyspozycji kilka wzorów opraw.

Oferowane przez nas kalendarze akademickie posiadają oprawy z połączenia włoskich materiałów skóropodobnych oraz/lub materiału o strukturze płótna. Każda oprawa jest termoprzebarwialna, idealna do tłoczenia i grawerowania.

Kalendarze studenckie Italia wykonujemy w następujących formatach:


OPRAWY LUX


Kalendarze studenckie VIVELLA

Jeżeli poszukujesz luksusowego i podręcznego terminarza dla studenta to świetnym rozwiązaniem będzie znajdujący się w naszej ofercie kalendarz akademicki Vivella. Składa się ze 160 funkcjonalnych stron wnętrza w formacie A5.

Kalendarz dla studenta na rok szkolny 2017/2018 posiada włoską oprawię Vivella, która jest matowa i aksamitna w dotyku, termoprzebarwialna, idealna do grawerowania oraz tłoczenia. Oprawa posiada obszycie zewnętrzne nicią w kolorze dopasowanym do okładki.

Kalendarze dla studenta Vivella wykonujemy w następujących formatach:


OPRAWY INTROLIGATORSKIE


Kalendarze studenckie ALBIT

Jeżeli poszukujesz trwałego i podręcznego terminarza akademickiego to świetnym rozwiązaniem będzie znajdujący się w naszej ofercie kalendarz studencki Albit. Składa się ze 160 funkcjonalnych stron wnętrza w formacie A5.

Kalendarz dla studenta na rok szkolny 2017/2018 wykonany jest w trwałej i starannie wykończonej okładce introligatorskiej z gąbką. Oprawa nadaje się do wykonania nadruku reklamowego lub tłoczenia z folią.

Kalendarze akademickie Albit wykonujemy w następujących formatach:


OPRAWY EKONOMICZNE


Kalendarze studenckie PCV

W bogatej ofercie centrum-kalendarzy.pl znajduje się również kalendarz akademicki PCV. To terminarz dla studentów o układzie tygodniowym, który jest wydrukowany na białym papierze.

Oferowany przez nas terminarz książkowy jest wykonany w wygodnej i trwałej okładce PCV nakładanej na kartonową oprawę kalendarza. Oprawa miękka i elastyczna, odporna na zalanie płynem, łatwa do utrzymania w czystości. Okładka nadaje się do wykonania nadruku reklamowego.

Kalendarze dla studentów PCV wykonujemy w następujących formatach:


studenty

Updated on 2017-03-12T11:12:31+00:00, by ergiemedia.