POZYCJONOWANIE STRON WWW

każda nowo powstała firma marzy o tym, aby znaleźć się jak najwyżej w wyszukiwarce Google pod konkurencyjnymi frazami przed wielkimi konkurentami w danej branży.

Przy ciągle zmieniających się algorytmach Google, staje się coraz trudniejsze, dlatego my ciągle szukamy rozwiązań, opieramy się tylko na legalnych technikach SEO i z biegiem czasu strona zyskuje w oczach wyszukiwarki – zdobywa moc, linki i jakość – w ten sposób prześciga konkurencję.

W ramach pozycjonowania wykonujemy dogłębną optymalizację kodu strony, podłączamy do narzędzi statystycznych, generujemy linki oraz opiekujemy się nią, aby wzrastała w mocy.

 

ERGIE MEDIA

dzięki doświadczeniu oraz znajomości działania Google jest w stanie przybliżyć widoczność strony, a tym samym ukazać ją szerszemu gronu internautów.

Tego typu działania gwarantują zwiększony ruch na stronie, większą ilość zapytań oraz lepszą sprzedaż danych produktów.

Zapraszamy do kontaktu!

w naszej OFERCIE

Płatność za efekty

od 45 zł/mc*
* cena netto za frazę w TOP10
 • umowa na 12 lub 24 miesiące
 • dostęp do Panelu Klienta
 • darmowa optymalizacja strony
 • utworzenie wizytówki Google

Pakiet roczny

od 399 zł/rok*
* cena netto za frazę
 • brak umowy
 • dostęp do Panelu Kienta
 • darmowa optymalizacja strony
 • utworzenie wizytówki Google
 • dodanie strony do Google Maps
 • instalacja Google Analytics
 • możliwość wymiany fraz

FAQ

Najczęstsze pytania związane z usługą Pozycjonowania stron internetowych.

Czy przed przystąpieniem do pozycjonowania strony podpisujemy umowę?

Tak, musimy mieć zabezpieczenie w postaci umowy, gdzie zawarte są informacje odnośnie danych dla jakiej firmy wykonujemy pozycjonowanie strony, jaki jest adres strony, jakie frazy będą pozycjonowane oraz ich cena za uwidocznienie w wyszukiwarce.

W jaki sposób można sprawdzić efekty pozycjonowania?

Efekty naszej pracy można sprawdzać za pośrednictwem naszego Panelu Klienta, gdzie na bieżąco są widoczne frazy oraz ich pozycja, jak i aktualny kosztorys na dany dzień. Dane do Panelu Klienta są przekazywane zaraz po podpisaniu umowy i składają się z indywidualnego loginu oraz hasła.

Na czym polega pozycjonowanie strony?

Pozycjonowanie stron www polega na optymalnym zdobywaniu linków do strony oraz podstron. Moc pozycjonowania uzależniona jest także od takich czynników jak: odpowiednia optymalizacja strony, wartościowy content na stronie czy wpisy na portalach branżowych i Social Media.

Od czego uzależniona jest cena pozycjonowania?

Cena pozycjonowania strony w dużej mierze uzależniona jest od ilości fraz na jakie będziemy pozycjonować stronę, od ich konkurencyjności oraz od pakietu na jaki się klient zdecyduje (płatność za efekt, ryczałt miesięczny czy pakiet roczny.

Czy pozycjonowanie jest bezpieczne dla mojej strony?

Wszystko zależy od agencji, która zajmuje się pozycjonowaniem, jakie metody stosują, czy zdobywają linki do strony według wytycznych stawianych przez Google, czy mają swoje zaplecza i dostarczają bezpieczne linki – my jesteśmy na bieżąco, ciągle śledzimy otaczający nas świat wyszukiwarki, dlatego wiemy, jak działać i zdobywać linki wg. etyki White SEO.

Jaki jest czas oczekiwania na efekty pozycjonowania?

To bardzo trudne pytanie, ponieważ wszystko jest uzależnione od tego, jak strona jest zbudowana, czy jest odpowiednio zoptymalizowana, czy wcześniej strona nie została zafiltrowana lub zbanowana przez Google oraz w głównej mierze od wyszukiwarki Google i ciągle zmieniających się algorytmów. Im frazy bardziej konkurencyjne tym jest dłuższy czas oczekiwania na efekty widoczności strony na pierwszej stronie w Google (TOP10). Przedział czasowy jaki musimy przeznaczyć to 3-6 miesięcy.

Pozycjonowanie stron internetowych

Updated on 2014-12-14T19:39:38+00:00, by ergiemedia.