CENTRUM KALENDARZY

Ludzie z pasją. Genialne pomysły. Profesjonalny wydruk.

Marka CENTRUM KALENDARZY

Centrum Kalendarzy to grupa osób zajmująca się projektowaniem i wydrukiem kalendarzy na każdą okazję. W naszej ofercie znajdziesz terminarze firmowe, nauczycielskie, czy akademickie. To również świetna forma reklamy, dlatego oferujemy wykonanie kalendarzy jednodzielnych, trójdzielnych, biurkowych, spiralowanych, listkowych, czy książkowych.

Nasza praca polega na rzetelności i indywidualnym podejściu do każdego klienta. Wykonujemy projekty graficzne bez ograniczeń modyfikacji – do momentu akceptacji przez Ciebie. Staramy się udoskonalać naszą ofertę, uzupełniając o nowe kalendarze w różnych formatach. Gwarantujemy szybką realizację i odpowiednią jakość druku.

Dlaczego CENTRUM KALENDARZY

  1. Profesjonalne doradztwo przed realizacją.
  2. Szerokie doświadczenie wykorzystywane w naszych usługach.
  3. Kompleksowość oferty gwarantująca zadowolenie klienta.
  4. Szybkie działanie i wprowadzanie zmian mailowo lub telefonicznie.
  5. Konkurencyjna oferta na rynku produktów reklamowych.

Nasze Doświadczenie

Nasze kwalifikacje i kompetencje pracownicze pozwalają na ciągłe doskonalenie umiejętności oraz dają gwarancję wprowadzania innowacyjnych technologii informatycznych do wykonywanych usług.


Produkcja muzyczna – 16 lat
Strony internetowe – 12 lat
Projektowanie DTP – 8 lat
SEO pozycjonowanie – 6 lat
Projektowanie kalendarzy – 3 lata

Referencje


Operaty-raporty

(...) Wykonawca odznaczał się wzorowym kontaktem z Zamawiającym, zaangażowaniem oraz elastycznością w rozwiązywaniu problemów związanych z pozycjonowaniem strony internetowej. Wszystkie pozycje dla każdej z fraz pozycjonowanej strony uległy znaczącej poprawie oraz promocji, co potwierdza udaną współpracę między stronami umowy. Niniejszym polecam Zamawiającego we wszelkich sprawach związanych z tematyką odbytej współpracy.

 

Operaty-raporty.pl

Lodziarnia

(...) Jesteśmy włoską firmą, która od wielu lat zajmuje się produkcją lodów. W tym roku rozszerzyła swoją działalność w Polsce. Korzystając z miejscowych usług rozmaitych fachowców, poszukiwaliśmy firmy tworzącej strony internetowe i projekty graficzne. Polecono nam ERGIE MEDIA i był to strzał w dziesiątkę! Jesteśmy pełni uznania i podziwu co do jakości obsługi oraz szybkości działania ERGIE MEDIA. (...)

 

Lodziarnia Gelato

Lavami

(...) W imieniu firmy NICOLA VERSINI PRALNIA LAVAMI z ogromną przyjemnością wystawiam niniejszy list rekomendacyjny dla ERGIE MEDIA, firmie, z którą współpracuję od kilku miesięcy. Jesteśmy na poznańskim rynku od 2011 roku i do tej pory nie spotkaliśmy się z tak profesjonalnym podejściem do klienta ze strony firm z nami współpracującymi. (...)

 

Lavami.pl

Pralnia mobile

"(...) Z pełnym przekonaniem co do jakości usług polecam firmę ERGIE MEDIA. Kompleksowo zajęła się stworzeniem strony internetowej dla mojej działalności, zaproponowała wiele ciekawych rozwiązań, a wszystkie zagadnienia i doszlifowania strony wykonywała w sposób błyskawiczny. Ogromnym plusem było załatwienie formalności drogą mailową, co znacznie przyczyniło się do oszczędności czasu. (...)"

 

Pralniamobile.pl

Lechita

"(...) Zaufaliśmy i skorzystaliśmy z usług firmy ERGIE MEDIA w związku z projektowaniem i zakodowaniem strony internetowej www.lechita.net. Współpraca przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze, a wykonawca okazał się osobą elastyczną skłonną do kompromisów. Nasz portal internetowy został zrealizowany w nienagannym stylu, zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami. Bardzo polecamy firmę ERGIE MEDIA. (...)"

 

Lechita.net

O FIRMIE

Updated on 2016-07-19T13:57:34+00:00, by ergiemedia.