CENTRUM KALENDARZY

Ludzie z pasją. Genialne pomysły. Profesjonalny wydruk.

Marka CENTRUM KALENDARZY

Centrum Kalendarzy to grupa osób zajmująca się projektowaniem i wydrukiem kalendarzy na każdą okazję. W naszej ofercie znajdziesz terminarze firmowe, nauczycielskie, czy akademickie. To również świetna forma reklamy, dlatego oferujemy wykonanie kalendarzy jednodzielnych, trójdzielnych, biurkowych, spiralowanych, listkowych czy książkowych.

Nasza praca polega na rzetelności i indywidualnym podejściu do każdego klienta. Wykonujemy projekty graficzne bez ograniczeń modyfikacji – do momentu akceptacji przez Ciebie. Staramy się udoskonalać naszą ofertę, uzupełniając o nowe kalendarze w różnych formatach. Gwarantujemy szybką realizację i odpowiednią jakość druku.

Dlaczego CENTRUM KALENDARZY

  1. Profesjonalne doradztwo przed realizacją.
  2. Szerokie doświadczenie wykorzystywane w naszych usługach.
  3. Kompleksowość oferty gwarantująca zadowolenie klienta.
  4. Szybkie działanie i wprowadzanie zmian mailowo lub telefonicznie.
  5. Konkurencyjna oferta na rynku produktów reklamowych.

Nasze Doświadczenie

Nasze kwalifikacje i kompetencje pracownicze pozwalają na ciągłe doskonalenie umiejętności oraz dają gwarancję wprowadzania innowacyjnych technologii informatycznych do wykonywanych usług.


Strony internetowe – 18 lat
Projektowanie DTP – 14 lat
SEO pozycjonowanie – 12 lat
Projektowanie kalendarzy – 9 lat

Referencje


TM w kuchni

Z agencją reklamową eRGie Media Rafał Grzelczak współpracuję od 5 lat. Powierzyłem Panu Rafałowi pozycjonowanie 3 moich stron internetowych i wszystkie znalazły się w TOP 3 na pierwszej stronie Google w bardzo krótkim czasie. Jestem przekonany, że Pan Rafał jest specjalistą w dziedzinie tworzenia i pozycjonowania stron WWW i z czystym sumieniem mogę polecić agencję eRGie Media. Jestem pewny, że każda następna moja strona WWW trafi pod opiekę Pana Rafała.

 

TM w kuchni

Operaty-raporty

(...) Wykonawca odznaczał się wzorowym kontaktem z Zamawiającym, zaangażowaniem oraz elastycznością w rozwiązywaniu problemów związanych z pozycjonowaniem strony internetowej. Wszystkie pozycje dla każdej z fraz pozycjonowanej strony uległy znaczącej poprawie oraz promocji, co potwierdza udaną współpracę między stronami umowy. Niniejszym polecam Zamawiającego we wszelkich sprawach związanych z tematyką odbytej współpracy.

 

Operaty-raporty

Lodziarnia

(...) Jesteśmy włoską firmą, która od wielu lat zajmuje się produkcją lodów. W tym roku rozszerzyła swoją działalność w Polsce. Korzystając z miejscowych usług rozmaitych fachowców, poszukiwaliśmy firmy tworzącej strony internetowe i projekty graficzne. Polecono nam ERGIE MEDIA i był to strzał w dziesiątkę! Jesteśmy pełni uznania i podziwu co do jakości obsługi oraz szybkości działania ERGIE MEDIA. (...)

 

Lodziarnia Gelato

Lavami

(...) W imieniu firmy NICOLA VERSINI PRALNIA LAVAMI z ogromną przyjemnością wystawiam niniejszy list rekomendacyjny dla ERGIE MEDIA, firmie, z którą współpracuję od kilku miesięcy. Jesteśmy na poznańskim rynku od 2011 roku i do tej pory nie spotkaliśmy się z tak profesjonalnym podejściem do klienta ze strony firm z nami współpracującymi. (...)

 

Lavami

Pralnia mobile

(...) Z pełnym przekonaniem co do jakości usług polecam firmę ERGIE MEDIA. Kompleksowo zajęła się stworzeniem strony internetowej dla mojej działalności, zaproponowała wiele ciekawych rozwiązań, a wszystkie zagadnienia i doszlifowania strony wykonywała w sposób błyskawiczny. Ogromnym plusem było załatwienie formalności drogą mailową, co znacznie przyczyniło się do oszczędności czasu. (...)

 

Pralniamobile

O FIRMIE

Updated on 2023-07-04T15:01:54+00:00, by ergiemedia.