Kalendarz trójdzielny MIKRUS

Kalendarz trójdzielny MIKRUS z indywidualnym projektem w pełnym kolorze to miniaturowa idealna forma reklamy dla każdego Twojego klienta. Bardzo popularna i atrakcyjna forma całorocznej reklamy. Zrywane kalendarium z imieninami i numerami tygodni to najpraktyczniejsze rozwiązanie w każdej firmie. Wymiar całkowity kalendarza to tylko 152 x 406 mm!

 

Indywidualny projekt graficzny
już od 150 zł netto!

(nieograniczona ilość modyfikacji projektu)


Opis

Kalendarz MIKRUS – to klasyczny najprostszy kalendarz z główką, na której można umieścić indywidualny projekt oraz 3 oddzielnymi kalendariami.

Główka kalendarza zadrukowana w pełnym kolorze jest dostępna w wersji płaskiej. Podstawa kalendarza to wysokiej jakości karton o gramaturze 250 g.

Do główki doklejane są plecki w białym kolorze. Na pleckach standardowo umieszczone są 3 kalendaria – na obecny miesiąc, jak również poprzedni i następny, w kolorystyce czerwono – czarnej.

Do kalendarzy możemy załączyć przydatne czerwone okienka do wskazywania aktualnej daty.

Informacje

MIKRO kalendarz ścienny trójdzielny – wymiar całkowity 152 x 406 mm.
MIKRUS to idealny kalendarz trójdzielny mikro rozmiarów do powieszenia np. na tablicy korkowej, gdy brakuje miejsca na standardowy kalendarz trójdzielny.

Płaska główka
Główka kalendarza drukowana jest techniką offsetową full kolor (CMYK). Zadruk w pełnym kolorze pozwala na dowolne opracowanie graficzne, umieszczenie znaków firmowych, zdjęć, tekstów w dowolnych kolorach.

Uszlachetnienie folia błysk jednostronnie – awers (B+0)

Kalendarium 3 oddzielne kalendaria, 141 x 72 mm
Kalendarz posiada 3 oddzielne kalendaria (na miesiąc obecny, poprzedni i następny). Drukowane są one na papierze offsetowym 80g. Przytwierdzone są do plecków za pomocą specjalnej, wytrzymałej taśmy klejącej. Wymiary pojedynczego kalendarium to 141 x 72 mm.

Kalendarium (kolorystyka) standardowe (czerwono – czarne)
Standardowe kalendarium jest w kolorystyce czerwono – czarnej. Kalendarium środkowe przeznaczone na aktualny miesiąc jest białe, dwa pozostałe na miesiąc poprzedni i następny mają szare tło. Oprócz standardowego miesięcznego układu kalendarzowego, zawierają tak przydatne elementy jak numery tygodni czy informacje o imieninach.

DARMOWA dostawa

Darmowa dostawa na terenie całego kraju!

Cennik – kalendarz trójdzielny MIKRUS

Realizacja 6 dni roboczych

NakładCena (netto)
25 szt.259 zł
50 szt.429 zł
100 szt.769 zł
150 szt.1129 zł
200 szt.1459 zł
250 szt.1819 zł
300 szt.2169 zł
400 szt.2849 zł
500 szt.3469 zł


MOŻLIWA REALIZACJA EXPRESSOWA (dodatkowo płatna) – szybciej o 2 dni robocze!


WAŻNE!

W przypadku chęci zamówienia większej ilości sztuk, prosimy o kontakt mailowy:

kontakt@centrum-kalendarzy.pl

Kalendarze trójdzielne MIKRUS

Updated on 2022-05-24T19:23:14+00:00, by ergiemedia.