Kalendarze książkowe


VIP Collection


Kalendarze książkowe NEVRO

W bogatej ofercie centrum-kalendarzy.pl znajduje się również kalendarz książkowy Nevro. To terminarz książkowy o układzie tygodniowym, który jest wydrukowany na białym papierze. Oferowany przez nas kalendarz książkowy jest szyty nićmi, a jego narożniki są perforowane.

Oprawa została wykonana z miękkiej gąbki wraz z obszyciem i posiada wytłoczony rok. Dodajmy, że kalendarz książkowy typu Nevro umożliwia wykonanie nadruków firmowych oraz tłoczeń folią.

Format: A4 dzienny, B5 tygodniowy, A5 dzienny oraz A5 tygodniowy. Wszystkie kalendarze Nevro mają wycięte registry.

sprawdź

Kalendarze książkowe MAGNETO

W bogatej ofercie centrum-kalendarzy.pl znajduje się również kalendarz książkowy Magneto. To terminarz książkowy o układzie dziennym, który jest wydrukowany na papierze chamois. Oferowany przez nas kalendarz książkowy jest szyty nićmi, a jego narożniki są perforowane.

Oprawa została wykonana z miękkiej gąbki wraz z obszyciem i posiada wytłoczony rok. Dodajmy, że kalendarz książkowy typu Magneto umożliwia wykonanie nadruków firmowych oraz tłoczeń folią.

Format: A5 dzienny z wyciętymi registrami.

sprawdź

Kalendarze książkowe ZIPO

W bogatej ofercie centrum-kalendarzy.pl znajduje się również kalendarz książkowy Zipo. To terminarz książkowy o układzie tygodniowym, który jest wydrukowany na papierze chamois. Oferowany przez nas kalendarz książkowy jest szyty nićmi, a jego narożniki są perforowane.

Oprawa została wykonana z miękkiej gąbki wraz z obszyciem i posiada wytłoczony rok. Dodajmy, że kalendarz książkowy typu Zipo umożliwia wykonanie nadruków firmowych oraz tłoczeń folią.

Format: A5 dzienny.

sprawdź

Kalendarze książkowe COMBO

W bogatej ofercie centrum-kalendarzy.pl znajduje się również kalendarz książkowy Combo. To terminarz książkowy o układzie dziennym, który jest wydrukowany na białym papierze. Oferowany przez nas kalendarz książkowy jest szyty nićmi, a jego narożniki są perforowane.

Oprawa została wykonana z miękkiej gąbki wraz z obszyciem i posiada wytłoczony rok. Dodajmy, że kalendarz książkowy typu Combo umożliwia wykonanie nadruków firmowych oraz tłoczeń folią.

Format: A4 dzienny, A4 tygodniowy, B5 dzienny, A5 dzienny oraz A6 tygodniowy. Wszystkie kalendarze Combo mają wycięte registry.

sprawdź

VIP COLLECTION

Updated on 2016-08-01T15:14:01+00:00, by ergiemedia.