Kalendarze książkowe


Business Collection


Kalendarze książkowe CRONO

W bogatej ofercie centrum-kalendarzy.pl znajduje się również kalendarz książkowy Crono. To terminarz książkowy o układzie tygodniowym, który jest wydrukowany na białym papierze. Oferowany przez nas kalendarz książkowy jest szyty nićmi, a jego narożniki są perforowane.

Oprawa została wykonana z miękkiej gąbki wraz z obszyciem i posiada wytłoczony rok. Dodajmy, że kalendarz książkowy typu Crono umożliwia wykonanie nadruków firmowych oraz tłoczeń folią.

Format: A5 dzienny.

sprawdź

Kalendarze książkowe BALADO

W bogatej ofercie centrum-kalendarzy.pl znajduje się również kalendarz książkowy Balado. To terminarz książkowy o układzie dziennym, który jest wydrukowany na białym papierze. Oferowany przez nas kalendarz książkowy jest szyty nićmi, a jego narożniki są perforowane.

Oprawa została wykonana z miękkiej gąbki wraz z obszyciem i posiada wytłoczony rok. Dodajmy, że kalendarz książkowy typu Balado umożliwia wykonanie nadruków firmowych oraz tłoczeń folią.

Format: A5 dzienny oraz A6 tygodniowy.

sprawdź

Kalendarze książkowe VIVO

W bogatej ofercie centrum-kalendarzy.pl znajduje się również kalendarz książkowy Vivo. To terminarz książkowy o układzie tygodniowym, który jest wydrukowany na papierze chamois. Oferowany przez nas kalendarz książkowy jest szyty nićmi, a jego narożniki są perforowane.

Oprawa została wykonana z miękkiej gąbki wraz z obszyciem i posiada wytłoczony rok. Dodajmy, że kalendarz książkowy typu Vivo umożliwia wykonanie nadruków firmowych oraz tłoczeń folią.

Format: A4 tygodniowy, B5 dzienny i tygodniowy, A5 dzienny z registrami nadrukowanymi i wyciętymi oraz A6 tygodniowy.

sprawdź

Kalendarze książkowe DIAMOND

W bogatej ofercie centrum-kalendarzy.pl znajduje się również kalendarz książkowy Diamond. To terminarz książkowy o układzie dziennym, który jest wydrukowany na papierze chamois. Oferowany przez nas kalendarz książkowy jest szyty nićmi, a jego narożniki są perforowane.

Oprawa została wykonana z miękkiej gąbki wraz z obszyciem i posiada wytłoczony rok. Dodajmy, że kalendarz książkowy typu Diamond umożliwia wykonanie nadruków firmowych oraz tłoczeń folią.

Format: A4 tygodniowo-notesowy oraz A5 dzienny.

sprawdź

Kalendarze książkowe ZIGGO

W bogatej ofercie centrum-kalendarzy.pl znajduje się również kalendarz książkowy Ziggo. To terminarz książkowy o układzie dziennym, który jest wydrukowany na papierze chamois. Oferowany przez nas kalendarz książkowy jest szyty nićmi, a jego narożniki są perforowane.

Oprawa została wykonana z miękkiej gąbki wraz z obszyciem i posiada wytłoczony rok. Dodajmy, że kalendarz książkowy typu Ziggo umożliwia wykonanie nadruków firmowych oraz tłoczeń folią.

Format: A5 dzienny z nadrukowanymi registrami.

sprawdź

BUSINESS COLLECTION

Updated on 2016-08-01T15:12:20+00:00, by ergiemedia.