Kalendarze Trójdzielne


nasza oferta


Kalendarze trójdzielne PROSTE EXPRESS

W naszej ofercie znajdą Państwo projektowanie i produkcję kalendarzy trójdzielnych Prostych w wersji Expressowej.

To wersja kalendarza, która jest przeznaczona dla klienta, który szybko chce wykonać swój indywidualny layout kalendarza.

Główka oferowanego przez nas kalendarza jest przeznaczona pod indywidualny projekt w pełnym kolorze. Kalendarz ten występuje tylko w wersji z płaską główką.

Plecki kalendarza są w białym kolorze bez możliwości zadruku, a jego realizacja to 4-6 dni roboczych!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kalendarzy trójdzielnych Prostych!

sprawdź


Kalendarze trójdzielne STANDARD

Kalendarz trójdzielny standard to klasyczny kalendarz z główką, na której według zaleceń klienta możemy umieścić indywidualny projekt wraz z trzema oddzielnymi kalendariami.

Wspomniana główka kalendarza jest zadrukowana w pełnym kolorze i jest dostępna w dwóch wersjach – płaskiej oraz wypukłej.

Na pleckach kalendarza doklejane są trzy kalendaria – na obecny miesiąc, a także poprzedni i następny, w kolorystyce czerwono-czarnej.

Plecki kalendarza są dostępne w neutralnym odcieniu szarości bez możliwości nadruku indywidualnego projektu graficznego.

Jesteśmy otwarci na propozycje klientów.

sprawdź


Kalendarze trójdzielne STANDARD PLUS z doklejką reklamową

Kalendarz trójdzielny Standard Plus z doklejką reklamową to klasyczny kalendarz z główką, na której według zaleceń klienta możemy umieścić indywidualny projekt wraz z trzema oddzielnymi kalendariami.

Wspomniana główka kalendarza jest zadrukowana w pełnym kolorze i jest dostępna w dwóch wersjach – płaskiej oraz wypukłej.

Na pleckach kalendarza doklejane są trzy kalendaria – na obecny miesiąc, a także poprzedni i następny, w kolorystyce czerwono-czarnej. Dodatkowo pod kalendariami znajduje się doklejane do plecków miejsce na dodatkowy indywidualny projekt reklamowy.

Plecki kalendarza są dostępne w neutralnym odcieniu szarości bez możliwości nadruku indywidualnego projektu graficznego.

Jesteśmy otwarci na propozycje klientów.

sprawdź


Kalendarze trójdzielne MAXI

W naszej ofercie znajdą Państwo projektowanie i produkcję kalendarzy trójdzielnych MAXI. To duża powierzchnia przeznaczona na reklamę klienta.

Główka oferowanego przez nas kalendarza jest przeznaczona pod indywidualny projekt w pełnym kolorze. W tym wypadku istnieje również opcja zagospodarowania miejsca pomiędzy kalendariami, jak również na całych pleckach kalendarza.

Kalendarz trójdzielny MAXI produkujemy w wersji z główką płaską lub wypukłą.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kalendarzy trójdzielnych MAXI!

sprawdź


Kalendarze trójdzielne MAXI na spirali

W naszej ofercie znajdą Państwo projektowanie i produkcję kalendarzy trójdzielnych maxi na spirali.

To duża powierzchnia przeznaczona na reklamę klienta.

Główka oferowanego przez nas kalendarza jest przeznaczona pod indywidualny projekt w pełnym kolorze. W tym wypadku istnieje również opcja zagospodarowania miejsca pomiędzy kalendariami, jak również na całych pleckach kalendarza..

Kalendarz trójdzielny maxi na spirali produkujemy w wersji spiralowanej. Klient może również wybrać rodzaj główki – w tym wypadku płaska lub wypukła.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kalendarzy trójdzielnych MAXI na spirali!

sprawdź


Kalendarze trójdzielne Z ZEGAREM

Kalendarz trójdzielny z zegarem stanowi świetną reklamę klienta. Główka stanowi indywidualny projekt i pomysł, a ponadto umieszczony jest na niej zegar.

To idealna opcja dla firm, które chcą połączyć funkcjonalny kalendarz z zegarem ściennym.

Istnieje również możliwość doklejenia reklamy pod trzema kalendariami – pozwoli to stworzyć dodatkową przestrzeń reklamową.

sprawdź


Kalendarze trójdzielne EURO

Kalendarz trójdzielny EURO to niezwykle funkcjonalny kalendarz trójdzielny w wersji standardowej, w którym zaznaczone są święta obchodzone w państwach należących do Unii Europejskiej.

Kalendarz trójdzielny składa się główki, na której klient może umieścić dowolne zdjęcie lub informację. Pod nią zaprojektowano trzy kalendaria, a na dole – pole do zadruku. Kalendarz jest świetnym nośnikiem reklamy przez cały rok!

sprawdź

KALENDARZE TRÓJDZIELNE 2020

Updated on 2019-08-17T14:40:10+00:00, by ergiemedia.